אודות

עו"ד אורן חקון, עורך דין משפחתי ופלילי העוסק בכל סוגי העבירות ובהן דיני התעבורה הנחשבים "תת תחום" במשפט הפלילי.
הוא בעל תואר ראשון " L.L.B" במשפטים מטעם המסלול האקדמי – המכללה למנהל". בנוסף, עו"ד חקון בעל השכלה קרימינולוגית רחבה שנרכשה במסגרת לימודי התואר הראשון בבית הספר למדעי ההתנהגות של המכללה למנהל. 

הצטרף כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 2006. 

במהלך השנים צבר עו"ד חקון ניסיון רב כתוצאה מטיפול במאות חשודים/עצורים ונאשמים וצבר לזכותו זיכויים רבים וביטול כתבי אישום.

עו"ד חקון מיומן בתפירת אסטרטגיית תביעה והגנה וטיפול מותאם אישית על פי מידותיו של הלקוח. בבניית אסטרטגיית ניהול התיק נלקחים בחשבון פרמטרים רבים ביניהם סוגי התביעות או קטגורית האישום, הנושא המשפטי, גילו של הלקוח, מינו, עברו ועוד, ואם מדובר בהגשת כתב אישום פלילי אזי יילקחו בחשבון ההשלכות שינבעו מהרשעת הלקוח, מצבו הרפואי / נפשי, סוג בית המשפט אשר אליו הוגש התיק וכיו"ב.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם מומחים מקצועיים מתחומים שונים כגון אנשי רפואה, פסיכיאטריה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, אנשי מדע פורנז,י מומחה טוקסיקולוגיה ועוד. אלה מספקים למשרד ייעוץ מקצועי שוטף בכל תיק אשר מעלה צורך לבחון היבטים מקצועיים אשר קשורים באופן ישיר לנושא התיק.

עו"ד חקון מאמין כי לפני כל תיק עומד אדם – עולם ומלואו. בד"כ, לצד אותו אדם ישנה משפחה ו/או ילדים ו/או קרובים ויקירים ועל כן הטיפול בכל תיק ותיק מחייב רגישות מרבית, ובשים לב לעובדה כי עצם קיום ההליך המשפטי פוגע פעמים רבות גם במשפחה הגרעינית והקרובים לה.

משרדנו שם דגש על העקרונות ההבאים:

משרדנו חרט על דגלו לתת ללקוחותיו שירות מקצועי, יסודי, אמין, דיסקרטי וזמין. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

זמינות

עורך הדין אורן חקון שם דגש על זמינות ללקוחותיו בכל עת. באמצעות זמינות של 24/7 עו"ד חקון יכול להעניק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי ואוזן קשבת בכל שעות היממה.

נסיון

עורך הדין אורן חקון צבר נסיון רב לאורך כל שנות פעילותו.
נסיון זה מאפשר לעו"ד חקון להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר עבורם.

מקצועיות

עורך הדין אורן חקון חורט על דגלו את עקרון המקצועיות ומתחייב לתת את השירות המקצועי ביותר עבור לקוחותיו, תוך שמירה על דסקטיות מלאה